Yeni “Zor Ölüm” Filminin Adı “McClane” Olacak!

Yeni “Zor Ölüm” Filminin Adı “McClane” Olacak!

  5 Eylül 2018

  103 Okunma

"Zor Ölüm" serisi yeni devam halkasıyla beyaz perdeye dönüyor.

Bruce Willis’in başrolünü üstlendiği “Zor Ölüm” serisinin yeni filminden önemli bir haber geldi. New York Polis Departmanı’nın sevilen polisi John McClane’in hem 60 yaşındaki hem de 20 yaşındaki maceralarını anlatacak yeni filmin adının “McClane” olacağı açıklandı.

Daha önce “Die Hard: Year One” olarak anılan devam halkasının yönetmen koltuğunda Len Wiseman oturuyor. “Karanlıklar Ülkesi” ve “Gerçeğe Çağrı” filmleriyle tanınan yönetmen serinin dördüncü filmine de imza atmştı. Filmin senaryosunu ise “Mumya Evi”, “Korku Seansı” ve “Korku Seansı 2” gibi korku filmlerinde imzası bulunan Carey W. Hayes ve Chad Hayes ikilisi yazıyor. Lorenzo di Bonaventura’nın yapımcılığını üstlendiği filmin prodüksiyon tarihi henüz belli değil.

1988 yılından bu yana beş film vizyona sokan aksiyon serisi “Zor Ölüm” tüm dünyada toplam 1.4 milyar dolardan fazla gişe hasılatı elde etti. Bir süredir beyaz perdeden uzak kalan seri son olarak 2013 yılında “Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün” filmiyle karşımıza çıkmıştı. 300 milyon dolardan fazla gişe hasılatı yapan film yapımcılarını sevindirse de, izleyiciler ve eleştirmenler tarafından fazla beğenilmemişti.

Yorum Alanı
Film izle, Yabancı Dizi izle, HD Film ve Dizi FullFilmDiziizle.NET Online olarak bir çok dizi ve film platformlarin arasında ki farkımız hem dizi hem film sektörü gibi bir çok alanda hizmet vereceğiz. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden fullfilmdiziizle sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. dizi izle | film izle | dizi izle | film izle | dizi izle | film | dizi