Türkiye
Cebimdeki Yabancı 2018 Türkçe Dublaj 720P
İncele
Cebimdeki Yabancı 2018 Türkçe Dublaj 720P
Türkçe Dublaj
Cebimdeki Yabancı Cebimdeki Yabancı filmi 2018 7.5 720P olarak izlemeniz için hazır7 daha önceki ve yakın dost bir akşam yemeğinde bir araya kazançlar. Banu'nun Belçim Bilgin teklifiyle beraber bir reyin oynamaya karar verirler. Reyin kaideleri gereği hepsi telefonlarına gelen tüm ileti ve bildirimleri yüksek sesle okumak zorundadır. Ancak kısa bir müddet sonra saklı kalmış asıllar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayınca, o kadar da yakın olmadıklarını farkedecekler, yemek hiç varsayım etmedikleri bir noktaya varacaktır.Cebimdeki Yabancı filmi, 2016 imali Perfetti Sconosciuti'den esinlenerek çekildi.Yorumlarınızın fullfilmdiziizle.net için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Cebimdeki Yabancı -Cebimdeki Yabancı Keyifli seyirler.
 • 96dk
 • IMDb 7.5
 • 499
 • 9
Cellat 720P Türkçe Dublaj izle
İncele
Cellat 720P Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Cellat Cellat filmi 2008 7.4 720P olarak izlemeniz için hazırCellat izle, Cellat türkçe dublaj izle, Cellat full izle, Cellat hd izle, Yeni etrafına kısa vakitte alışan Harlon, Money gangster’lik yolunda ilerler. Harlon, daha önceki kimliği, hayatı yavaş yavaş yitirmeye başlar.Yorumlarınızın fullfilmdiziizle.net için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Cellat -Cellat Keyifli seyirler.
 • 95dk
 • IMDb 7.4
 • 143
 • 0
Durak 2017 Yerli Film 720P
İncele
Durak 2017 Yerli Film 720P
Yerli Film
Durak Türkiye İzleGerilim ve dram cinsindeki Drak filminde, yaşamları süresince birbirlerini tanımayan 3 bireyin öyküsü anlatılıyor. Kendilerine erişen sırlı mektup aracı ile çölün ortasında bir tarikatın evinde buluşurlar. Yaşamlarında kendilerinin dahi öğrenmedikleri sırlı gizemler burada ifşa edilir. Gerilim dolu dakikalardan kimin galip böleceği ise emin değildir.Yorumlarınızın fullfilmdiziizle.net için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Durak -Durak 2017 Keyifli seyirler.
 • 93dk
 • IMDb 3.4
 • 130
 • 0
Kardeşim Benim 2 Sansürsüz 720P Türkçe Dublaj izle
İncele
Kardeşim Benim 2 Sansürsüz 720P Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kardeşim Benim 2 Sansürsüz Kardeşim Benim 2 filmi 2017 4.0 720P olarak izlemeniz için hazırHakan Burak Özçivit ve Ozan Murat Boz, namlı iki kardeştir. Yakın dostları olan Tato yaşamını kaybetmiştir. Can Vermeden evvel onları egeye davet etmiş ve bu isteği karşılıksız kalmıştır. İşte bu surattan kendilerini kabahatli paydan iki kardeş egenin yolunu yakalamıştır. Çıktıkları bu yolculuk sırasında başlarından geçen serüvenleri anlatan Kardeşim benim 2 filmi sitemizde sansürsüz olarak yer almaktadır.Yorumlarınızın fullfilmdiziizle.net için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kardeşim Benim 2 Sansürsüz -Kardeşim Benim 2 Keyifli seyirler.
 • IMDb 4.0
 • 285
 • 0
Tut Sözünü Sansürsüz 720P Türkçe Altyazı izle
İncele
Tut Sözünü Sansürsüz 720P Türkçe Altyazı izle
Türkçe Altyazı
Tut Sözünü Sansürsüz Türkçe Altyazı 720P İzleİk sıkı arkadaşın arasında geçen komedi dolu dakikalara tanıklı edeceğimiz Yakala lafını isimli filmde, Yalçın ve Bahadır ismindeki iki dostun serüvenleri anlatılıyor. Bu iki dost birbirlerine oldukça ters kişiliklere sahiptir. Bir gün Yalçın yaşamını kaybeder. Bu vaziyet Bahadırı derinden tesirler. Geçmişte yaptığı yanılgıların muhasebesini yaparken kapısı çalınıverir. Kapıyı açtığında Yalçının ruhu ve yanında esrarengiz bir tipi bulur. Vaziyetin şokunu atlattıktan sonra gidişatı kavramaya çalışır. Öyle ki yalçın yaşamda iken verdiği bir lafı yakalamamıştır ve ruhu ebediyete gelememiştir. Bu lafı yerine getirmek için daha önceki arkadaşı Bahadırdan destek istemektedir. Bu gidişatı karşılıksız kabul ederek destek etmek isteyen Bahadırın başına olmadık işler gelecektir.Yorumlarınızın fullfilmdiziizle.net için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Tut Sözünü Sansürsüz -Tut Sözünü Sansürsüz Keyifli seyirler.
 • IMDb 7.5
 • 161
 • 0
Can Feda Yerli Film 2018
İncele
Can Feda Yerli Film 2018
Yerli Film
Can Feda Yerli Film 720P İzle2018 seneyi kuşkusuz askeri filmlerin seneyi oldu. Türkiye'de bu sene içerisinde birbirinden değişik cinsteki bir çok askeri film sinema da izleyicisi ile buluştu. Bunlardan kuşkusuz en dikkat sürükleyeni ve en çok bekleneni ise Can Feda isimli filmdir. Oyuncu kadrosu oldukça geniş olan Can Feda filmi etkileyici savaş sahneleri ile dikkat sürüklüyor.Türk ordusunun hudut ötesi işlemleri çok yoğun olarak devam etmekteydi. Suriye hududundan devamlı olarak ülkemize taciz atışları yapılarak bir çok sivil insanın hasar görmesi ve bunun neticesinde karşılaması olmayan neticeler ortaya çıkmaktaydı. Hudut ötesine işlem kaçınılmazdı artık. Türk özel güçlerinden oluşan bir birlik, kara güçlerinin yolunu arınmak için lider olarak hududu geçer. İçeride ve dışarıdaki köstebekler bu harekâtı sızdırmıştı. Kendilerini bekleyen bu vefat kalım cenderesinden habersiz olan kahraman askerlerimiz fobisizce yol almaktaydı.8 Nisan 2018 de vizyona girmesi beklenen yerli film Can Feda sitemize sinema çekimi olarak ilave edilecektir. Lütfen mevzunun canlı kalması için yorum yapıp her gün sitemizi ziyaret ediniz.Yorumlarınızın fullfilmdiziizle.net için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Can Feda -Can Feda Keyifli seyirler.
 • 105dk
 • IMDb 5.1
 • 366
 • 0
Acı Tatlı Ekşi 720P Yerli Film izle
İncele
Acı Tatlı Ekşi 720P Yerli Film izle
Yerli Film
Acı Tatlı Ekşi Türkiye İzleBirbirlerine sırılsıklam aşık olan Murat ve Duygu kendilerini evliliğie götürecek bir yola girmiştir. Murat Duyguya evlenme öneriyi yapar. Duygunun öneriyi kabul edeceğinden emindir. Duygu bu öneri karşısında beklenmedik bir karar verir ve öneriyi ret eder. Hakikatleştirmek istediği hayalleri olan genç kız Murat ile parçalar. Kader onları beş sene sonra tekerrür bir araya getirene dek kendi yaşamlarını yaşamaya devam ederler. Acı Tatlı Ekşi yerli filmini sansürsüz olarak hd nitelikte izleyebilirsiniz.Yorumlarınızın fullfilmdiziizle.net için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Acı Tatlı Ekşi -Acı Tatlı Ekşi Keyifli seyirler.
 • 107dk
 • IMDb 6.8
 • 670
 • 96
İkimizin Yerine Sansürsüz Türkçe Dublaj 2016
İncele
İkimizin Yerine Sansürsüz Türkçe Dublaj 2016
Türkçe Dublaj
İkimizin Yerine Sansürsüz Türkiye İzleİkimizin yerinde isimli filmin öyküsü Çiçek ismindeki genç bir kadının çevresinde şekilleniyor. Çiçek, minik bir kasabada aile baskısı ile gelişmiş ve yaşamı denetleyen isyankar bir kız olmuştur. Bir çıkış yolu bulmak için fırsat gözleyen bu genç bayan gittiği mektebi dahi hoşlanmamaktadır. Nitekim İstanbul'dan gelen edebiyat hocayı ona umut olur. İlk başlarda sisnsi bir tasarı yapan Çiçek sonrasında bu adama aşık olacaktır. Doğan geçmişte yaşadığı galibiyetsiz aşk sınamalarından dolayı Çiçeğe mesafeli davranır fakat aşkın büyüyü Doğan'ı alt eder. Bir vakit sonra ikili arasında hakikat bir aşk başlar. Bu aşk yalnızca iki insanı değil onlara bağlı olan herkesi tesiri altına alacaktır. Ülkemizde 2016 seneyi içerisinde izleyici ile buluşan İkimizin Yerine filmi, şimdi sansürsüz izleyebilmeniz için sitemizde yer almaktadır.Yorumlarınızın fullfilmdiziizle.net için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. İkimizin Yerine Sansürsüz -İkimizin Yerine Sansürsüz Keyifli seyirler.
 • 126dk
 • IMDb 6.0
 • 354
 • 0
Limonata Sansürsüz 2015 Türkçe Dublaj 720P
İncele
Limonata Sansürsüz 2015 Türkçe Dublaj 720P
Türkçe Dublaj
Limonata Sansürsüz Limonata Sansürsüz 2015 filmi 2015 7.6 720PVefatı ile tüm ülkeyi yasa boğan Ciguli'nin yer aldığı en son üretim olması hasebi ile dikkat sürükleyen Limonata isimli yerli filmde yaşananlar kısaca şöyle özetleniyor.Suat, Makedonya’da yaşayan daha önceki bir tır sürücüyüdür, hasta yatağında can vermeyi beklemektedir. Can Vermeden evvel oğlu Sakip’deri son bir isteği vardır; seneler evvel İstanbul’da imam nikahıyla evlendiği bir hanımdan olan oğlunu bulup, yanına getirmesidir. Bebekken terk ettiği oğlunu son bir defa görüp, hellalik alarak ruhunu teslim etmek istemektedir.Sakip, bir kardeşi olduğunu bildiğinde, onu bulmak için, Makedonya’dan İstanbul’a doğru babasının emektar otomobiliyle yola çıkar. Elindeki bilgiler yalnızca, kardeşinin isminin Selim olduğu ve babasının eline alevlendirdiği daha önceki bir adrestir. İkili ilk karşılaşmalarından itibaren asla bütün olarak uyuşamazlar. Sakip, babasının son tutkusunu anlattığından beri, Selim devamlı gidişatı yalanlamaktadır. Makedonya’ya gitmekle ilgilenmemektedir.Sakip de bir an evvel onu ikna edip , babasının yanına götürmekte kararlıdır. Selim’i ikna edemeyeceğini kavrayan Sakip; bir gece onu, ayakta duramayacak kadar ayyaşken, otomobile atarak kaçırır. Ve yollara düşerler… Böylece; başka kültürlerden gelen, birbirini tanımayan iki kardeşin, eşliklerine, değişikliklerine hatta müzakerelerine tanık olacağımız cümbüşlü bir yol öyküsü başlar.Yorumlarınızın fullfilmdiziizle.net için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Limonata Sansürsüz -Limonata Sansürsüz 2015 Keyifli seyirler.
 • 110dk
 • IMDb 7.6
 • 152
 • 0
Maide’nin Altın Günü Sansürsüz 720P Türkçe Dublaj izle
İncele
Maide’nin Altın Günü Sansürsüz 720P Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Maide\'nin Altın Günü Sansürsüz Türkiye İzleSemtinde gözde bir konut hanımı olan Maide, yaptığı azametli günleri ile öğrenilmektedir. Yeniden o günlerden birinde birbirinden enfes yemekler hazırlanır ve konuklar konuta kazanç. Gün bitiminde baba yadigarı bir gerdanlığın çalındığı anlaşılır. O ana dek iftiharlı ve titiz halinden ödün vermeyen Maide, bir dedektif gibi gerdanlığın peşine düşer. Güne katılan bayanların adlarını tek tek listeleyen Maide sırasıyla bu bayanların peşine düşer. Maide'nin altın günü ismindeki yerli filmi sansürsüz olarak full izleyebilirsiniz.Yorumlarınızın fullfilmdiziizle.net için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Maide\'nin Altın Günü Sansürsüz -Maide\'nin Altın Günü Sansürsüz Keyifli seyirler.
 • IMDb 4.8
 • 247
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden fullfilmdiziizle sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.